HOŞGELDİNİZ

Uluslararası standartlardan taviz vermeyen otelimize ve pırıl pırıl beyaz dünyası ile huzuru bir arada bulunduran oksijen cenneti Palandöken Kayak Merkezimize hoş geldiniz. Sizleri otelimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Konaklama süreniz boyunca tüm personelimiz, tatilinizin sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde, en kaliteli servis ve hizmeti sunmanın ve tatilinizi unutulmaz yapmanın çabası içerisinde olacaktır.

Sizlere iyi bir tatil dileriz.

 

BİLGİLENDİRME

Giriş ve Çıkış

Otellerimizde oda alma saati 14:00 olarak belirlenmiştir. Sizden sonraki misafirlerimizin odalarını zamanında hazırlayabilmemiz için ayrılış günü en geç saat 12:00’a kadar odanızı boşaltmanızı rica ederiz. Bagajlarınızı ayrılış saatine kadar resepsiyonda bulunan bagaj odasında muhafaza edebilirsiniz.

Anahtar Kartları

Oda anahtarlarınız aynı zamanda enerji anahtarı görevi yapmaktadır. Odanızda bulunan klima, televizyon ve lambalar ancak anahtar kartınızı girişteki özel prize sokmanız halinde çalışacaktır. Kartınızın kaybolması durumunda lütfen resepsiyona bilgi veriniz.

Oda Hizmetleri

Odanız günlük temizlenir. Havluların yere bırakılması ‘’yenilensin’’, askıda bırakılması ise ‘’tekrar kullanacağım’’ mesajı vermektedir. Odanıza girilmesini istemiyorsanız kapı iç kolundaki “ rahatsız etmeyiniz” kartını kullanmanız yeterli olacaktır. Odanızdaki havluların oda dışına çıkarılması ve kullanılmasına izin verilmemektedir.

Minibar

Odanızda bulunan mini barda sizin için ikram ettiğimiz 2 adet küçük su bulunmaktadır. Su haricinde mini bar kullanımı ekstra ücrete tabidir.

Kıymetli Eşya

Misafirlerin beraberinde getirdikleri ve otelde kaybolan eşyalarından otel yönetimi sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızın güvenle muhafazası için odalarınızda bulunan emanet kasa hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri

Otelimizde telefonla yoluyla iletişim kurularak 112 sağlık hizmeti alınmaktadır. Sağlık hizmetlerinden sosyal güvenceniz dahilinde hizmet alabilirsiniz. 112 sağlık hizmeti bazı durumlarda ücretli olabilmektedir. Sağlık sorunları yaşadığınızda ve bu konuda desteğe ihtiyaç duyduğunuzda lütfen "0" tuşlayarak resepsiyon ile iletişim kurunuz.

Ziyaretçiler

Otelimizde konakladığınız süre boyunca, gün içerisinde ziyaretinize gelecek olan misafirlerinizi resepsiyona bilgi vermek kaydıyla ücret karşılığında ağırlayabilirsiniz.

TÜRKİYE'NİN EN YENİ KAYAK OTELİ

2018 yılında hizmete açılan otelimiz Türkiye'nin en yeni kayak otelidir. Türkiye Kayak Federasyonu misafirperverliği ve tecrübesi ile Palandöken Kayak Merkezinde tatil ve eğlence aktivitelerinin tadını çıkarın. Lüks bir otel, ünlü bir kayak merkezi ve görkemli manzaralar sizleri bekliyor. 

Otelimiz 44 oda ve 160 yatak kapasitelidir. Otelimizde restaurant, lobby bar, VIP salon, hamam ve sauna birimlerimizle hizmet vermekteyiz. Zengin içerikli menülerimizle misafirlerimize 24 saat kesintisiz oda servisi hizmetleri sunuyoruz. Tüm odalarımızda minibar, emanet kasa, saç kurutma makinesi, kettle, telefon, banyo telefonu, kablolu internet-wifi, kapı kilit sistemi ve klima bulunmaktadır. Otelimiz merkezi sistemle ısınmaktadır. Sizlere ikram ettğimiz 2 küçük su dışında minibar kullanımı ekstra ücretlidir.